Шамраївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

2014-2015н.р

Березень.

Виступ агід бригади "Еколог" - "Ми всі господарі природи, тож збережемо її вроду"

Тиждень дитячої та юнацької книги.

Учителем трудового навчання і основ здоров'я Теслюком В.В та учнями 7 класу була проведена лінійка до тижня сприяння здоровому способу життя та БЖ "Здоровий спосіб життя - це модно"

У 9 класі була проведена  виховна година "Ми за здорове, калорійне, корисне харчування".

Лютий.

З метою збереження  життя і здоров'я людини були проведені заходи з ЦО. На тереторії школи були  підготовлені преміщення,  для тимчасового перебування людей під час нападу та обстрілів.

22.01.2015р отримали звістку про загибель нашого земляка Побережця Романа Борисовича. Був проведений день жалоби та збір коштів для родини загиблого бійця.

Грудень.

Класним  керівником Животовською Т.К та психологом школи Гончар Т.С було проведене родинне свято "Все в твоїх руках"

Тиждень БЖ "Вогнеще - це романтично, проте дуже небезпечно"

Жовтень.

Учні Шамраївської ЗОШ І-ІІІ ступенів приєдналися до акції: "Напиши листа солдату".

Вересень.

Тиждень знань правил дорожнього руху: "Руху правила єдині-поважати їх повинні!"

2013-2014н.р

З 21до25 січня тривав Тиждень сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності "Збережи здоров'я змолоду"

Робота "Аптеки здоров'я"

День закоханих